Ceramic Pro KAVACA.

Poznaj najlepsze zabezpieczenie lakieru - samoregenerująca się folia ochronna Kavaca PPF.
Front bikini
Blask i szklistość: ★★★★★★
Hydrofobowość: ★★★★★
Samoregeneracja: ★★★★★★


Grubość: 200 mik
Trwałość: 10 lat
Czas trwania usługi: 2 dni robocze
Auto zastępcze: Gratis
Cena: od 2000 zł nettoFull front
Blask i szklistość: ★★★★★★
Hydrofobowość: ★★★★★
Samoregeneracja: ★★★★★★


Grubość: 200 mik
Trwałość: 10 lat
Czas trwania usługi: 6 dni roboczych
Auto zastępcze: Gratis
Cena: od 5000 zł nettoFull car
Blask i szklistość: ★★★★★★
Hydrofobowość: ★★★★★
Samoregeneracja: ★★★★★★


Grubość: 200 mik
Trwałość: 10 lat
Czas trwania usługi: 10 dni roboczych
Auto zastępcze: Gratis
Cena: indywidualnie

Wysokowydajna alifatyczna folia poliuretanowa, Kavaca PPF, została specjalnie zaprojektowana w najnowocześniejszych laboratoriach używając najlepszej technologii w celu uzyskania ochrony przed ścieraniem, korozją, chemikaliami i innymi rodzajami uszkodzeń fizycznych. Technologia ta pozwala samoczynnie regenerować się folii, dzięki czemu jest niezwykle trwała, a jednocześnie poprawia wygląd.Kavaca może być instalowana na istniejącej powłoce Ceramic Pro. Opatentowana receptura kleju i duża powierzchnia pozwalają na współpracę folii z powłokami Ceramic Pro, nawet jeśli samochód został już pokryty. Do tej pory nie istniała folia do ochrony lakieru z takim poziomem technologii. Obszerne badania pionierów branży pozwoliły na utworzenie nowego lidera w dziedzinie PPF.
KAVACA Ceramic CoatedFolia powlekana powłoką ceramiczną na etapie produkcji posiada dużą hudrofobowość i właściwości nieżółknące. Nadaję intensywny połysk oraz zabezpieczenie antygrafiti. Posiada wysoką odporność na zabrudzenia.


KAVACA Instant HealingFolia o właściwościach samonaprawiających i nieżółknących. Samoczynnie regeneruje małe i średnie zadrapania w ciągu kilku sekund bez podgrzewania. Może być stosowany na różne powierzchnie.KAVACA Matt PPFMatowa folia ochronna do lakieru o wskaźniku połysku poniżej 20%. Daje bogaty efekt matowy, a zabezpieczane przez niego powierzchnie nabierają wyróżniającego wyglądu premium. Kavaca Matt jest dla tych, którzy nie potrzebują połysku, aby zrobić dobre wrażenie.


KAVACA BlackFolia ochronna o wysokim połysku wykonana w unikalnej technologii TPU w kolorze czarnym. Samoregenerująca się bez konieczności podgrzewania. Produkt zachowa głęboki czarny kolor przez cały okres użytkowania.


KAVACA Supreme


Supreme to najmocniejsza folia, wyjątkowo odporna na ciężką chemię, stosowana do ciężkich zadań np. offroad. Dodatkowym atutem jest to, że posiada świetną hydrofobowość.


KAVACA ShadesProdukt do stylizacji i ochrony przednich i tylnych lamp. Folia dostępna w 4 różnych kolorach. Chroni światła przed brudem, zadrapaniami i uszkodzeniami, nadając im ciekawy wygląd.Realizacje