Przykładowe możliwości zabezpieczenia pojazdu.

Folie zabezpieczające przed czynnikami zewnętrznymi dostępne są w wersji przezroczystej (Ultimate i Ultimate Plus) oraz matowej (Steal).Front bikini
Blask i szklistość: ★★★★★★
Hydrofobowość: ★★★★★
Samoregeneracja: ★★★★★★


Grubość: 150 mik
Trwałość: 10 lat
Czas trwania usługi: 2 dni robocze
Auto zastępcze: Gratis
Cena: od 2500 zł nettoFull front
Blask i szklistość: ★★★★★★
Hydrofobowość: ★★★★★
Samoregeneracja: ★★★★★★


Grubość: 150 mik
Trwałość: 10 lat
Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze
Auto zastępcze: Gratis
Cena: od 5000 zł nettoFull car
Blask i szklistość: ★★★★★★
Hydrofobowość: ★★★★★
Samoregeneracja: ★★★★★★


Grubość: 150 mik
Trwałość: 10 lat
Czas trwania usługi: 4-7 dni roboczych
Auto zastępcze: Gratis
Cena: od 10000 zł netto

Poznaj najmocniejszą ochronę pojazdu.Folie ochronne XPEL.


Ochrona inwestycji przy marce z wieloletnią praktyką ochrony lakieru.
XPEL jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży ochrony samochodów.

Ceramic Shine Detailing Studio jest certyfikowanym partnerem XPEL Polska.
ULTIMATEXPEL ULTIMATE. TO NIE JEST ZWYKŁA FOLIA OCHRONNA

Zwykłe folie ochronne często żółkną i pękają z powodu złej jakości kleju. Już po krótkim czasie od instalacji widać na folii rysy i przebarwienia. Skonstruowany z kombinacji zaawansowanych polimerów elastomerowych specjalny lakier bezbarwny XPEL nie tylko zapobiega odbarwieniu się folii na skutek zanieczyszczenia i promieniowania ultrafioletowego, ale także ulega samoregeneracji. Lekkie zadrapania, które mogą wystąpić w wyniku zwykłego mycia i suszenia oraz codziennej jazdy, nie będą już problemem.

Zanieczyszczenia takie jak: owady, ptasie odchody i smoła drogowa, łatwo dają się usunąć z powierzchni XPEL Ultimate za pomocą miękkiej szmatki. Zarysowania i lekkie zadrapania znikają w ciągu kilku minut w promieniach słońca lub cieple garażu.

Powierzchnia folii bez większego wysiłku użytkownika zachowuje świeżość oraz zapewnia wysoki poziom ochrony. Gładkie wykończenie XPEL ULTIMATE gwarantuje brak niepożądanej tekstury, powszechnie określanej jako „skórka pomarańczowa”.

Profesjonalny montaż gwarantuje, że powierzchnia folii jest nie do odróżnienia od lakieru fabrycznego.ULTIMATE PLUSXPEL ULTIMATE PLUS to kolejna generacja folii ochronnej do lakieru, łącząca te same cechy naszej linii folii ULTIMATE wprowadzonej w 2011 roku z przyjaznym dla instalatora klejem przeznaczonym do nieskazitelnych instalacji.

W przeciwieństwie do innych folii, w których siła wiązania kleju jest po prostu obniżona, aby uprościć instalację, ULTIMATE Plus wykorzystuje wolny klej utwardzający, który daje takie samo silne wiązanie, jak nasze poprzednie folie, ale pozostaje łatwy do repozycjonowania przez wiele godzin po instalacji. Gwarantuje to, że klient uzyskuje nieskazitelny wygląd, jakiego oczekują, ale bez redukowania siły wiązania, która jest najważniejsza dla maksymalnej ochrony przed uderzeniami kamieni, a także z zapobieganiem podnoszeniu się krawędzi w czasie użytkowania.

Dzięki zastosowaniu nowej warstwy CLEARCOAT z lustrzanym wykończeniem i zaawansowaną technikom nakładania kleju, XPEL ULTMATE PLUS jest obecnie najbardziej błyszczącą folią dostępną obecnie na rynku.

Już dziś poproś o próbkę.STEALNIE PO TO WYBRAŁEŚ LAKIER MATOWY, ABY TWÓJ SAMOCHÓD WYGLĄDAŁ JAK KAŻDY INNY.

Wraz z rosnącą popularnością matowych lakierów pojawiła się potrzeba stworzenia odpowiedniej ochrony do tego typu samochodów.

Folia XPEL STEALTH łączy w sobie taką samą ochronę i trwałość, jaką charakteryzują się pozostałe folie XPEL, posiada jednak odpowiednią strukturę, która idealnie nadaje się do ochrony matowych lakierów.

XPEL STEALTH może być również stosowana na błyszczących powierzchniach lakierowanych, dzięki czemu możliwa jest całkowita zmiana wyglądu pojazdu.

Jeździsz jednym z najlepszych samochodów na świecie. Chroń go najlepszą folią ochronną dostępną na rynku.
Przyciemnienie lamp.
Wyróżnij swój pojazd na tle innych dzięki folii ochronnej XPEL dedykowanej do przyciemnienia reflektorów.
Bez przyciemnienia
Hydrofobowość: -
Samoregeneracja: -


Grubość: -
Czas trwania usługi: -
Auto zastępcze: -
Cena: -Przyciemnienie XPEL 35
Hydrofobowość: ★★★★
Samoregeneracja: ★★★★★


Grubość: 100 mik
Czas trwania usługi: 1 dzień roboczy
Auto zastępcze: 70 zł netto
Cena: od 250 zł netto (para)Przyciemnienie XPEL 25
Hydrofobowość: ★★★★
Samoregeneracja: ★★★★★


Grubość: 100 mik
Czas trwania usługi: 1 dzień roboczy
Auto zastępcze: 70 zł netto
Cena: od 250 zł netto (para)

OCHRONA LAMP


Od ponad 20 lat producenci samochodów wypuszczają na rynek samochody z reflektorami wykonanymi z materiałów poliwęglanowych lub akrylowych. Choć elementy te są świetne ze względu na aspekt projektowania, niestety są mniej trwałe niż szkło. Soczewki poliwęglanowe mogą stać się mętne i odbarwione z powodu utleniania, uderzeń drobinek piasku oraz innych zanieczyszczeń.

Podczas szlifowania lub polerowania powierzchni można usunąć zamglenie, jednak wynik jest tylko chwilowy. Proces ten w rzeczywistości usuwa lakierowaną twardą powłokę, którą zastosowano przez producenta w celu spowolnienia procesu starzenia. Usunięcie twardej powierzchni przyspiesza proces utleniania.

Prawdopodobnie najczęstszym problemem związanym z reflektormi jest piaskowanie spowodowane żwirem, solą drogową, odpadkami i piaskiem. To matowienie i pękanie nie tylko wpływa na wygląd, ale również zmniejsza wydajność świateł. W niektórych ekstremalnych przypadkach, najczęściej w światłach przeciwmgielnych, może spowodować pęknięcia klosza, co pozwala na pojawienie się wilgoci wewnątrz soczewki.
Folia XPEL ma na celu ochronę przed wszystkimi tymi zagrożeniami.XPEL TRACWRAPTymczasowe zabezpieczenie przed otarciami w niestandardowych sytuacjach.

XPEL TRACWRAP - GRATULACJE!
TWÓJ SAMOCHÓD JEST ZABEZPIECZONY

TRACWRAP to poliuretanowa bezbarwna folia ochronna do czasowego zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi twojego samochodu, motocykla, kempingu czy też roweru.

Dostępna jest w kilku szerokościach dostosowanych do Twoich potrzeb. Idealnie sprawdza się w czasie takich imprez jak TRACKDAY, wypraw outdoorowych, Wypraw Caravaningowych czy też wycieczek do lasu.

Aplikacja dzięki klejowi kanalikowemu jest niezmiernie prosta a po skończonej wycieczce możesz sam ją usunąć.
Folia nie pozostawia kleju na lakierze.PYTANIA I ODPOWIEDZI


CZY LAKIER NA MOIM POJEŹDZIE BĘDZIE WYGLĄDAĆ INACZEJ PO ZDJĘCIU FOLII?

Lakier chroniony przez folię blednie w takim samym tempie jak przy braku folii, przez co wygląd samochodu nie ulegnie zmianie.

CZY FOLIA WYMAGA SPECJALNEj PIELĘGNACJI?

Nie, szczególna ostrożność nie jest wymagana. Wystarczy myć i woskować samochód, tak jak zwykle.

CZY FOLIĘ MOŻNA ZDJĄĆ?

Tak, folia posiada opatentowany klej, który pozwala na jej zdjęcie bez ryzyka uszkodzenia lakieru.

Jeździsz jednym z najlepszych samochodów na świecie. Chroń go najlepszą folią ochronną dostępną na rynku.sample99

FORD MUSTANG GT

4nano Rock & Quantum 10H

sample109

Galeria realizacji

Sprawdź pozostałe realizacje

sample117

AUDI S8

4nano Rock & Quantum 10H