Polerowanie lakieru.

Cały proces jest prowadzony według najnowszych technologii. Takie polerowanie gwarantuje Państwu uniknięcie nadmiernego usuwania warstwy lakieru, pozwala na efektywniejsze wykonanie pracy, czyli uzyskanie jak najlepszego efektu finalnego.

Wyróżniamy 3 podstawowe typy polerowania, które można dopasować do swoich potrzeb oraz stanu pojazdu.
POLEROWANIE JEDNOETAPOWEAuto odzyskuje blask i głębie koloru, usuwamy ok 40-60% zarysowań. Taką usługę kierujemy do osób, króre chcą w niedrogi, szybki sposób odświeżyć lakier używanego auta, nie zależy im na usunęciu zdecydowanej większości rys lub noszą się z zamiarem sprzedaży pojazdu i chcą tym prostym zabiegiem podsnieść wartość auta.

Czas trwania usługi: 1 dzień roboczy
Cena: od 1000 zł netto
KOREKTA
LAKIERU


Proces ten pozwala na odzyskanie głębi koloru. jego blasku oraz usuwa znaczną ilość rys prostych oraz kolistych 70-90%. Jest to najszczęśniej przez nas wykonywana usługa. Jest dedykowana Klientom, którzy cenią sobie fakt doprowadzenia powierzchni lakierniczej do stanu prawie jak nowego. Jest to usługa dedykowana także pod aplikację powłok ochronnych w celu utrzymania tego efektu na dłużej. Taka usługa znacznie podnosi walory estetyczne auta oraz zwiększa jego wartość.

Czas trwania usługi: 2 dni robocze
Cena: od 1500 zł netto
RENOWACJA LAKIERUJest to najbardziej zaawansowany proces polerowania, trzy etapy i więcej. Pozwala dopolerować lakier do granic możliwości, usunięcia zarysować na poziomie 90-98%. Taka usługa jest dedykowana dla osób, które w wyjątkowy oraz dosłowny sposób traktują pojęcie usunięcie jak największej ilości rys z powłoki lakierniczej, takie zabiegi wykonuje się także w celu przygotowania auta pod różnefo rodzaju wystawy, eventy motoryzacyjne. Jest to najdroższa usługa z całej palety możliwości polerowania auta, trwająca kilka dni. Po takim zabiegu koniecznością jest zabezpieczenie auta powłoką ochronną lub inną metodą trwałego zabezpieczenia lakieru.

Czas trwania usługi: Indywidualnie
Cena: od 3000 zł nettoRealizacje