Poznaj szklistą ochronę Twojego pojazdu.


Powłoka ceramiczna.

Zabezpieczenie lakieru powłoka ceramiczna zapewnia spektakularny efekt wizualny i ułatwia mycie na myjniach bezdotykowych. Twoje auto otrzymuję niesamowity blask i wspaniały długotrwały efekt kropelkowania. Auto jest dłużej czyste, a jego mycie łatwiejsze, szybsze i tańsze.

Ceramic Shine Detailing Studio jest jedynym w województwie lubuskim certyfikowanym partnerem 4nano Polska.

Rock 10H


Topowa 5 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

Blask i szklistość: ★★★★★★
Hydrofobowość: ★★★★★★
Właściwości samooczyszczające: ★★★★★★


Twardość: 10H
Trwałość: 5 lat
Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze
Auto zastępcze: Gratis
Cena: od 3500 zł nettoSapphire 9H


3 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

Blask i szklistość: ★★★★★
Hydrofobowość: ★★★★★
Właściwości samooczyszczające: ★★★★★


Twardość: 9H
Trwałość: 3 lata
Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze
Auto zastępcze: Gratis
Cena: od 2600 zł nettoOpal 7H


2 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowitą szklistość lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

Blask i szklistość: ★★★★★
Hydrofobowość: ★★★★
Właściwości samooczyszczające: ★★★★


Twardość: 7H
Trwałość: 2 lata
Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze
Auto zastępcze: Gratis
Cena: od 1800 zł nettoCamo


4nano Camo to wyjątkowa hybryda pełnej powłoki ceramicznej z powłoką funkcjonalną stworzona w najnowszej technologii Hyper Hydrophobic. Niesamowita szklistość i spektakularny efekt hydrofobowy połączony z maksymalną ochroną przed mikrozarysowaniami, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej główne zalety.

Blask i szklistość: ★★★★
Hydrofobowość: ★★★★
Właściwości samooczyszczające: ★★★★

Twardość: 7H
Trwałość: do 24 miesięcy
Czas trwania usługi: 2 dni robocze
Auto zastępcze: 70 zł netto
Cena: od 1200 zł nettoQuantum Lite


4nano Quantum Lite zapewnia świetny efekt hydrofobowy, zmniejsza przywieranie brudu, znacząco ułatwia mycie samochodu na myjniach bezdotykowych, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak kwaśne deszcze, chemia drogowa, promieniowanie UV i ptasie odchody. Nieodświeżana utrzymuje się na lakierze przez co najmniej 1 rok!


Blask i szklistość: ★★★
Hydrofobowość: ★★★★
Właściwości samooczyszczające: ★★★


Twardość: 6H
Trwałość: 12 miesięcy
Czas trwania usługi: 2 dni robocze
Auto zastępcze: 70 zł netto
Cena: od 800 zł nettoSerwis powłoki


Prawidłowa pielęgnacja powłoki ceramicznej to gwarancja jej prawidłowego działania, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa miejsce w którym zadbamy o prawidłowy serwis Państwa pojazdów. Dokładnie zajmiemy się oczyszczeniem karoserii oraz zadbamy o czystość wnętrza. Dopasowujemy się do naszych klientów oferując usługę door 2 door oraz samochód zastępczy.

Zalecany serwis powłoki: co 1-3 miesiące
Czas trwania usługi: od 1.5h
Cena: od 150 zł netto

Aplikacja dedykowanej odżywki: +200 zł netto
Door 2 door: 50 zł netto (Gorzów Wielkopolski i okolice +5km)
Auto zastępcze: od 30 zł nettosample99

FORD MUSTANG GT

4nano Rock & Quantum 10H

sample109

Galeria realizacji

Sprawdź pozostałe realizacje

sample117

AUDI S8

4nano Rock & Quantum 10H